Polski_na_B1_B1.mp3 Download

Polski_na_B1_B1_PDF

Zobacz książkę: https://polishbookstore.pl/templates/images/files/44350/1635346315-polski-na-b1-przykladowe-strony.pdf

Kup książkę w wersji papierowej:
https://ksiegarnia.poltax.waw.pl/polski-na-b1-cwiczenia-przygotowujace-do-egzaminu-b1-9788396307101-354307

Kup książkę w wersji elektronicznej (PDF):

Nie mogłam się doczekać… i jest! Właśnie trzymam przed sobą swoją książkę „Polski na B1″. To niezwykłe uczucie widzieć owoce swojej pracy. Czuję radość i dumę, że udało mi się doprowadzić ten projekt do końca, ale też tremę, bo jeszcze nie wiem, czy książka Ci się spodoba. Mam wielką nadzieję, że tak! A przede wszystkim liczę na to, że będzie dla Ciebie praktyczną pomocą, przydatną w przygotowaniach do egzaminu.

Napisałam tę książkę z myślą o wszystkich, którzy chcą zdawać egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 (w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych). Książka przyda się także nauczycielom, którzy pomagają swoim uczniom w przygotowaniach.

Sama jestem egzaminatorką i widzę podczas każdej sesji, jak duży stres towarzyszy zdającym. Nic dziwnego – egzamin to dla nich ważne wydarzenie, ponieważ certyfikat jest im potrzebny do konkretnych celów związanych między innymi z życiem w Polsce. Mam nadzieję, że moja książka pomoże każdemu zdającemu zmniejszyć stres i przystąpić do egzaminu z wiarą we własne siły.

„Polski na B1″ to publikacja licząca 160 stron, która składa się z siedmiu przykładowych egzaminów. Każdy z nich jest podzielony na: Rozumienie ze słuchu, Rozumienie tekstów pisanych, Poprawność gramatyczną, Pisanie i Mówienie. W każdym module znajdziesz takie same typy zadań, jakie występują na egzaminie. Dzięki tej symulacji poczujesz się pewniej – przećwiczysz rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych, a przy okazji poprawisz swoją znajomość języka polskiego. Poszerzysz słownictwo oraz powtórzysz zagadnienia, które sprawiają Ci kłopot. Chciałam też, aby teksty pojawiające się w książce miały różnorodną tematykę i były ciekawe. Poruszam więc takie zagadnienia jak: pobyt na Erasmusie, praca w korporacji, podróże do różnych krajów, ekologia, sposoby zapobiegania infekcjom, radzenie sobie ze stresem, nauka zdalna, polska kuchnia, mieszkanie w dużym mieście, kontakt z naturą, kupowanie ubrań, praca na własny rachunek, marzenia o budowie domu, dwujęzyczność u dzieci, oszczędzanie czasu, nowe kierunki studiów, Nagroda Nobla, organizacja ślubu, czytanie blogów, praca ambasadora i wiele, wiele innych.

Książka została tak skonstruowana, aby zadania z modułów Rozumienie ze słuchu, Rozumienie tekstów pisanych i Poprawność gramatyczna można było rozwiązywać samodzielnie. Do książki dołączone są nagrania w formie pików mp3, które możesz ściągnąć, wchodząc na link podany we wstępie do książki. Na końcu książki znajduje się transkrypcja wszystkich nagrań oraz odpowiedzi do zadań, co ułatwi Ci samodzielną pracę. Pisanie i Mówienie najlepiej jest ćwiczyć z nauczycielem lub nauczycielką.

Oprócz zestawów zawartych w siedmiu przykładowych egzaminach na końcu publikacji znajduje się 15 dodatkowych zestawów do ćwiczenia mówienia. Ponadto w całej książce znajdziesz wiele przydatnych wskazówek dotyczących przygotowań do egzaminu oraz informacji o jego przebiegu.

Jeśli chcesz zobaczyć przykładowy fragment książki, zajrzyj na stronę księgarni: https://polishbookstore.pl/templates/images/files/44350/1635346315-polski-na-b1-przykladowe-strony.pdf


https://ksiegarnia.poltax.waw.pl/polski-na-b1-cwiczenia-przygotowujace-do-egzaminu-b1-9788396307101-354307


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 comments on “Moja książka – Polski na B1 / B1

  1. Ludmila sty 3, 2022

    Dzień Dobry! Gdzie można kupić książkę ? Z góry dziękuję

Hello Polish! © 2018-2022